8 Aralık 2021 Çarşamba
ŞAHİNBEY BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ BAYRAM BOYUNCA GÖREV BAŞINDAYDI

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ EKİPLERİ BAYRAM BOYUNCA GÖREV BAŞINDAYDI

Kurban Bayramı dolayısıyla Şahinbey Belediye ekiplerinin bayram boyunca 7/24 titizlikle yürüttüğü temizlik çalışmaları, vatandaşların takdirini topladı.

MEHMET GÜNGÖRDÜ/GAZİANTEP

 

Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı’nın ilk gününden son gününe kadar vatandaşların herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması ve mağduriyet yaşamaması için gece gündüz demeden çöp toplamanın yanı sıra temizlik ve dezenfekte çalışmalarını da yaptı.

 

BAYRAM BOYUNCA EKİPLERİMİZ GÖREV BAŞINDAYDI

Kurban Bayramı süresinde gece ve gündüz olmak üzere çift vardiya şeklinde çevre temizliği yapılarak çöplerin toplandığını belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  “Paylaşmanın dayanışmanın, birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin sergilendiği bir Kurban Bayramını daha geride bırakmış bulunuyoruz. Belediyemizce; hemşerilerimizin bayramlarını en güzel şekilde geçirmeleri için azami gayret gösterilmiştir. Kurban Bayramı süresinde Belediyemizin Temizlik İşleri ekipleri gece gündüz demeden, kurban atıkları toplayarak vatandaşlarımızın huzurlu bir bayram geçirmeleri sağlanmıştır. Bu vesileyle bayram süresince özveriye çalışan Belediye ekibimizi tebrik ediyor, bizlere destek olan hemşerilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

23.07.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz