18 Mayıs 2022 Çarşamba
ASIRLIK ÇINAR KİMLERİN ÜZERİNE DEVRİLECEK...

Yusuf Kaya

ASIRLIK ÇINAR KİMLERİN ÜZERİNE DEVRİLECEK...

Gaziantepspor' dan Oktay DERELİOGLU geldi geçti. Açıkçası başarısız bulduğum başkan Huzeyfe Duemaz'ın böyle doğru bir hamle yapması beni şaşırtmıştı, sonrasında yaşananlarda tam bir ortaoyunu,  Oktay nasıl bir cadı kazanına düştüğünü çok geç anladı.

Başarısızlığı maddi konulardan dolayı gayet normal görünen bir takımı ayağa kaldırmaya geldiğini sanıyordu, tabii takımın tamda kalbinden hançerlendiğini görene kadar, biz zati sahada oynayan futbolcuların takımı sabote ettiğini görene kadar. Şaşkın, kızgın ve ümitsizdi, ancak çare üretmek istedi ve bir bir o futbolcuları kadro dışı bırakıp alt takımdan gençleri onların yerine yerleştirdi, doğruda yaptı ama bunları yapana kadar 7 hafta başarısız sonuçlar alındı normal olarak, yeni takım 8 ve 9 uncu haftalarda galibiyetler aldı yani takım düzeldi o zamanda yönetimdeki ihanet çetesi el attı ve Derelioğlu'nu kaçırdılar.

Hoca olan biteni anlatınca da hocayı itibarsızlaştırmak için önceki görev yaptığı kulüplerden ayrılış hikâyelerine yalan dolan ekleyip kamuoyuna servis ettiler. Gaziantepspor'da neler olduğunu neler olacağını siz değerli okurlarımıza aktaracağıma söz vermiştim.

Öncelikle şunu söyleyeyim, değil Oktay hoca, Morinho'yu getirseler sonuç yine aynı olurdu,  çünkü bu takımın içinde, kulübün yönetiminde bu kulübün anahtarını tüm mal varlığıyla beraber şehrin diğer kulübüne devretmeye memur kişiler var.

Kimler mi? Oktay hocanın açıklamalarına bakın görürsünüz, şimdi bende bazı sorular sormak istiyorum; Sayın Hayri Öztürk siz mali müşavirsiniz, kulüpte mali işlerden sorumlu olmanız gerekirken basın sözcüsüsünüz! Peki ne alaka? Madem bu görevdesiniz takımdaki futbolcuların kadro dışı kalması, yerlerine A2’den gençlerin getirilmesine bu kadar tepki göstermek sizin göreviniz değil! Futbol şube sorumlusu ve başkanın görevidir bu konuya neden bu kadar müdahil oldunuz? Tamda takım kazanmaya başlamışken hocayı gönderip, hocanın takıma kazandırdığı gençleri kadro dışı bırakıp sezon başından beri KAZANMAYAN gençleri tekrar takıma getirdiniz?

Sezon sonunda GAZİANTEPSPOR ismini tüm mali kaynakları, tüm tesisleri, tüm taşınmaz malvarlığıyla (80milyonluk arazisi) ile beraber şehrin diğer kulübüne devredecek misiniz? O gün tüm suçlu Oktay hocadır mı diyeceksiniz? Basın sözcüsüsünüz yada görevini başarıyla yerine getirmiş memur rahatlığıyla nemanızı alıp kenara çekilecek misiniz? 

Şunu iyi bilin ki GAZİANTEPSPOR’ un bir tek taşını bile diğer kulübe devredin, ben dahil bütün vicdanlı Gaziantepspor sevenleri olarak sizi tüm ülkeye duyurmazsak bizlere yazıklar olsun takipçisi olmazsam da bu kalemi kırar çöpe atarım. Bu benim Allah'a karsı vicdan borcumdur.

Bu koca çınarı kimin üzerine yıkacaksınız onu da bekleyip göreceğiz

26.03.2018 (Yusuf Kaya)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Yüreğine dillerine sağlık duygu ve düşüncemize tercüman olmuşsunuz sizlerin takipcisi olacağım güzel abimiz
mehmet özkan2 Tem 2018 14:45:24
Güzel bir tespit ve iddialı bir yazı. Gaziantepsporu savunan sayılı yazarlardan birisisiniz ayrıca siyasi yazılarınızıda okuma fırsatı buldum ve gerçekten etkilendim. Fakat yazı tarihinize baktığımda yaklaşık 3 aydır yazmadığınızı gördüm. Acaba başka bir yerde mi yazıyorsunuz yoksa yazmayı mı bıraktınız?
antepli2 Tem 2018 14:39:19

DİĞER YAZILAR

YIKILMAYACAK BU DEV ÇINAR....

ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLMALI? İŞSİZLİK GARABETİ NE OLACAK?

ADANA MEYDAN! NE DİYORSUN ÇÖLAŞAN?

BİR GARİP LUCESCU VAKASI

DRAGAO DA 9,5 ŞİDDETİNDE DEPREM

FENERBAHÇE Mİ KÖTÜ? BAŞAKŞEHİR Mİ İYİ?

GAZİANTEPSPOR DA NELER OLUYOR?

BİZ ÇILGIN TÜRKLER